Over Online Video Producties

Wij van Online Video Producties vinden werkplezier, co-creatie en een duurzame werkrelatie belangrijk. Dit zijn voor ons dé ingrediënten voor krachtige online videoproducties. Tijdens videoproducties werken wij doelgericht, volbrengen wij projecten naar tevredenheid en behalen wij strategische doelen voor onze opdrachtgevers.

Samen hebben wij een gedeelde passie voor alle vormen van online video. Zo hebben we alles in huis om animaties, e-learnings, reportages, portretten, employer branding-campagnes, presentaties, webinars, talkshows, kennissessies, interviews, (mini)documentaires en televisieseries te maken.

Daarnaast hebben wij veel ervaring met live producties, die in full HD gestreamd worden vanaf elke locatie in Nederland waar stroom en een internetverbinding is. Deze zijn uiteraard ook als interactieve of lineaire on demand online video productie bij ons aan te vragen.

Ben je nieuwsgierig welke projecten wij met succes hebben afgerond? Bekijk hier ons portfolio.

Wij werken in deze tijd volgens het COVID-19 PROTOCOL AUDIOVISUELE SECTOR.

Oscar Langerak

Oscar Langerak

creatief en eigenaar
oscar@onlinevideoproducties.nl
06 22859887

Saskia Roeleveld

Saskia Roeleveld

hoofd productie
saskia@onlinevideoproducties.nl
06 46293291

Demi Groen

Demi Groen

productie en marketing
demi@onlinevideoproducties.nl

Kek

Kek

decor en visagie
kek@onlinevideoproducties.nl

Vacature Online Video Producties

Open vacature

Administratie
info@onlinevideoproducties.nl

Jerry Gerritse

Jerry Gerritse

AV techniek
info@onlinevideoproducties.nl

Tessa Engelmoer

Tessa Engelmoer

AV techniek
tessa@onlinevideoproducties.nl

Tom Voermans

Tom Voermans

Stagiair AV techniek
tom@onlinevideoproducties.nl